Informacja o najbliższych terminach szkoleń:

Rodzaj szkolenia Terminy
Szkolenie kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego (zmniejszenie ilości punktów karnych) 8 sierpnia (godz. 9:00, nie więcej niż 15 osób w grupie)
Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii 30 i 31 lipca (godz. 8:00, nie więcej niż 15 osób w grupie)
Szkolenie dla osób kierujących ruchem drogowym dla grup liczących co najmniej 5 osób istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu szkolenia.
 

Zapisu na szkolenie można dokonać w pokoju nr 7 - osobiście, telefonicznie (65 525-51-32) lub za pomocą poczty elektronicznej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Opłaty za udział w szkoleniu przyjmowane są gotówką lub za pomocą terminala płatniczego w Biurze Obsługi Klienta albo przelewem na rachunek bankowy: Santander Bank Polska S.A. O/Leszno, 61 1090 1245 0000 0000 2403 8961.

Prosimy o przybycie do WORD przynajmniej pół godziny przed rozpoczęciem szkolenia w celu podania danych niezbędnych do jego odbycia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z niej bez zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej, zgadzasz się na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.