W dniu 29 września w Urzędzie Gminy Kamieniewo podpisane zostało Porozumienie pomiędzy WORD w Lesznie, Zarządem Gminnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniewie oraz Gminą Kamieniewo o wspólnym realizowaniu założeń Leszczyńskiej Akademii Bezpieczeństwa.
Porozumienie podpisali Pan Jarosław Sobczak – Dyrektor WORD w Lesznie oraz Prezes Zarządu Gminnego Wójt Gminy Kamieniewo Pan Piotr Hałasz oraz Prezes Zarządu Gminnego OSP Pan Mariusz Chojnacki.
Projekt będzie realizowany przez placówki szkolne w Kamieńcu, Konojadzie i Parzęcewie a także przez strażaków ochotników z 13 jednostek OSP działających na terenie Gminy.
Wśród zadeklarowanych wspólnych działań znalazły się działania promujące wiedzę z zakresu BRD wśród dzieci i młodzieży, organizowanie konkursów, happeningów i innych inicjatyw związanych z poprawą bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

 

Wspólna fotografia

 

Podpisanie porozumienia

 

 

 

Start Projektu Leszczyńska Akademia Bezpieczeństwa w Powiecie Grodziskim

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z niej bez zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej, zgadzasz się na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.